Banner website algemeen Kerken 1024x368

Afb. Over de drempelWoensdag 4 november is de eerste ouderavond voor de Eerste heilige Communie. Zaterdag 21 november de eerste bijeenkomst voor ouders en kinderen. Zonder hulp van ouders of anderen krijg ik het project niet van de grond. Ik zoek daarom drie ouders die samen met mij een stuurgroepje willen vormen om het project te begeleiden. De stuurgroep helpt mee in de communicatie naar ouders en scholen; doet heel praktisch inkopen voor bepaalde bijeenkomsten; helpt mee taken te verdelen onder de ouders. Een goede stuurgroep is goed in delegeren! Liefst heb ik ruim vóór de eerste ouderavond het groepje bij elkaar om samen de lijnen uit te zetten. Wie wil? Opgave bij pastoraal werker Frank de Heus, Dit e-mailadres wordt beveiligd tegen spambots. JavaScript dient ingeschakeld te zijn om het te bekijken., 06 300 988 33.

Blog

#ikdoenietmeermee... ‘Wat denkt u van het volgende? Iemand had twee zonen. Hij zei tegen de een: ‘Jongen, ga vandaag in de wijngaard aan het werk.’ De zoon antwoordde: ‘Ik wil niet,’

Lees meer...

Kerkbalans

 

 

Vrijwilligers


Jeugdkerk


Sternet


 

Laatste dienst

  
Film camera

 

 

H.H. Bonifatiuskerk

 

Marcellinuskerk

 

Buurse 2

Maria Praesentatie

Klik op fotos voor meer info

 

Pancratiuskerk

Pacratiuskerk

 

052234 Sonderenstraat Lourdeskerk 03

Lourdeskerk

Contact

 

Centraal Secretariaat Alphons Ariënshuis
Sonderenstraat 55, 7481 HB Haaksbergen
Telefoon: 053 - 574 39 29
E: secretariaat@franciscusparochie.nl
Banknummer: NL87RABO0118098802

Klik hier voor contactformulier

Openingstijden

 

Maandag:  Gesloten
Dinsdag: 9.30 uur - 11.00 uur
Woensdag: 9.30 uur - 11.00 uur
Donderdag: 9.30 uur - 11.00 uur
Vrijdag: Gesloten
Zaterdag Gesloten
Zondag: Gesloten

Nieuwsbrief Parochie

*Verplicht in te vullen
E-mailadres*
Naam en achternaam*