Banner website algemeen Kerken 1024x368

Onze maandelijkse vieringen worden weer hervat.  

U bent van harte welkom, om 10:00 uur, in ons kerkgebouw Momentum, aan de Beckumerstraat. Ook ons koor mag weer zijn vertrouwde geluid laten horen. Dit onder de bezielende leiding van Marcel Bellers, dirigent en organist. De parochianen mogen helaas nog niet meezingen. 

Wij houden ons strikt aan alle regels. Gastvrouwen van het pastorale team begeleiden u bij binnenkomst naar uw plaats. De plaatsen zijn ruim van elkaar verwijderd. Bij de ingang staan twee flesjes met desinfecterende gel zodat u uw handen kunt ontsmetten.

U zult begrijpen dat koffiedrinken na afloop niet mogelijk is. 

Wij heten u van harte welkom!

Jan Vos

Voorzitter pastorale raad. 

 

Blog

Regelmatig wordt mij de vraag gesteld, hoe ik het werken in de kerk volhoud. De kerk is toch een zinkend schip?! Grijs! Al die moeite, al die inzet, allemaal tevergeefs… Wat is er over tien jaar nog van over? Als ik dan antwoord, dat ik met veel zin en plezier mijn werk doe, word ik verbaasd, verwonderd of meewarig aangekeken.

Lees meer...

Kerkbijdrage

 

 

Vrijwilligers


Franciscusbende

Logo Franciscusbende met tekst

Vastenactie

Laatste dienst

  

 

H.H. Bonifatiuskerk

 

Marcellinuskerk

 

Buurse 2

Maria Praesentatie

 

 

Pancratiuskerk

Pancratiuskerk

Contact


Centraal Secretariaat Franciscusparochie
Veldmaterstraat 61
7481 AB te Haaksbergen
Telefoon: 053 - 574 39 29

E: secretariaat@franciscusparochie.nl
Banknummer: NL87RABO0118098802

Klik hier voor contactformulier

Openingstijden


Maandag: 

Gesloten
Dinsdag: 9.30 uur - 11.00 uur
Woensdag: 9.30 uur - 11.00 uur
Donderdag: 9.30 uur - 11.00 uur
Vrijdag: Gesloten
Zaterdag Gesloten
Zondag: Gesloten

Nieuwsbrief Parochie

*Verplicht in te vullen
E-mailadres*
Naam en achternaam*