Banner website algemeen Kerken 1024x368

Afb. Over de drempelOpgave project ‘Over de drempel’ 2021-2022
Voorbereiding Eerste heilige Communie Franciscusparochie

De voorbereiding van kinderen uit groep 4 en hoger zal begeleid worden door pastor Frank de Heus. De voorbereiding vindt plaats binnen de parochie.

We hopen als vanouds samen te kunnen komen, maar als het nodig is vanwege Corona, dan passen we het programma aan. Van wie meedoet zal inzet en goede zin worden gevraagd. We werken met het project ‘Over de drempel’. We dragen kennis over, maar willen kinderen en ouders vooral over de drempel van de kerk laten stappen om samen het geheim van het land van God te beleven. Aan de hand van het liturgisch jaar ontdekken kinderen (en wellicht ook ouders) wie Jezus is en wat Hij voor ons vandaag kan betekenen. We beginnen bij de Advent en eindigen met Pinksteren. Aanmelden liefst vóór 16 oktober.

 

De data van de Startavond en viering van de Eerste heilige Communie zijn de volgende:

  • Startavond voor ouders: woensdag 27 oktober, 20.30-22.00 uur, Parochiezaal Bonifatiuskerk, Veldmaterstraat
  • Viering Eerste heilige Communie: zondag 29 mei, Pancratiuskerk aan de Markt, gezinsviering voor communicanten uit Boekelo, Buurse en Haaksbergen.

 

Zoals vanouds hebben we geen eigen werkgroep in de parochie, maar starten we een stuurgroep op, die samen met pastor Frank de Heus het project begeleidt, de communicatie verzorgt en taken onder de ouders verdeelt. U kunt zich hiervoor nu al bij pastor Frank de Heus opgeven: Dit e-mailadres wordt beveiligd tegen spambots. JavaScript dient ingeschakeld te zijn om het te bekijken., 06 300 988 33.

 

Wij zien uit naar jullie deelname! Pastor Frank de Heus

 

Blog

Dat ‘alles goed komt’ zou ik zo graag tegen iedereen zeggen. Bijvoorbeeld wanneer ouders van pubers mij de zorgen over hun kroost toevertrouwen. Wat ik kan doen is luisteren, dat kan al opluchting geven. Door onder woorden brengen wat zo diep zit, wordt de situatie soms al helderder. Soms kan ik een kleine tip te geven. Een enkele keer verwijs ik naar de professionele hulpverlening.

Lees meer...

Kerkbijdrage

 

 

Vrijwilligers


Franciscusbende

Logo Franciscusbende met tekst

Vastenactie

Laatste dienst

  
Film camera

 

H.H. Bonifatiuskerk

 

Marcellinuskerk

 

Buurse 2

Maria Praesentatie

Klik op fotos voor meer info

 

Pancratiuskerk

Pancratiuskerk

 

052234 Sonderenstraat Lourdeskerk 03

Lourdeskerk

Contact


Centraal Secretariaat Alphons Ariënshuis

Sonderenstraat 55, 7481 HB Haaksbergen
Telefoon: 053 - 574 39 29
E: secretariaat@franciscusparochie.nl
Banknummer: NL87RABO0118098802

Klik hier voor contactformulier

Openingstijden


Maandag: 

Gesloten
Dinsdag: 9.30 uur - 11.00 uur
Woensdag: 9.30 uur - 11.00 uur
Donderdag: 9.30 uur - 11.00 uur
Vrijdag: Gesloten
Zaterdag Gesloten
Zondag: Gesloten

Nieuwsbrief Parochie

*Verplicht in te vullen
E-mailadres*
Naam en achternaam*