Banner website algemeen Kerken 1024x368

Zaterdag 24 december is er om 17.30 uur een Kleuterkerstviering in de Bonifatiuskerk. De viering duurt een half uur en is bedoeld voor kinderen van 4 tot 7 jaar. Voor het Kerstspel doen we een beroep op kinderen uit de kerk. Kom daarvoor een half uurtje eerder om 17.00 uur. We hebben kleding voor Jozef en Maria, engelen, herders, en koningen. Dan kunnen we de kinderen alvast aankleden. Het kerstspel wordt begeleid door parochianen en pastoraal werker Frank de Heus. Via de scholen – maar ook te vinden op onze website – is een afbeelding van een Kerstster verspreid. Kinderen kunnen deze uitknippen en meenemen. Zorg voor een goede lus eraan. Op de achterkant kun je een Kerstwens voor iemand opschrijven. Tijdens de viering zullen we de sterren in de Kerstboom hangen. Verder wordt er natuurlijk veel gezongen. Ton ten Hagen speelt op de piano. We maken er een vrolijke viering van.

Kleuterkerstviering 2022. Kerstster

Voor de afbeelding op A4-formaat klik hier.

Franciscusbende

Logo Franciscusbende met tekst

Vrijwilligers


Op Weg 5

 

Vastenactie

Laatste dienst

  

 

H.H. Bonifatiuskerk

 

Marcellinuskerk

 

 

 

 

Buurse 2

Maria Praesentatie

 

 

Pancratiuskerk

Pancratiuskerk

Contact


Centraal Secretariaat Franciscusparochie
Veldmaterstraat 61
7481 AB te Haaksbergen
Telefoon: 053 - 574 39 29

E: secretariaat@franciscusparochie.nl
Banknummer: NL87RABO0118098802

Klik hier voor contactformulier

Openingstijden


Maandag: 

Gesloten
Dinsdag: 9.30 uur - 11.00 uur
Woensdag: 9.30 uur - 11.00 uur
Donderdag: 9.30 uur - 11.00 uur
Vrijdag: Gesloten
Zaterdag Gesloten
Zondag: Gesloten

Nieuwsbrief Parochie 11 januari 2023

Nieuwsbrief pastoraal team 11 januari 2023

*Verplicht in te vullen
E-mailadres*
Naam en achternaam*