Banner website algemeen Kerken 1024x368

 

Doet u meeOmzien

Er komt er een nieuwe gespreksronde aan met als thema ‘Omzien naar elkaar’. Vanuit het synodale proces is gebleken dat alle gesprekken unaniem het gevoel hebben gegeven van inspiratie, vreugde en voldoening, nieuwsgierigheid en zich gehoord voelen. Juist gezien de waarde en het grote enthousiasme willen we nu een nieuwe ronde gesprekken aanbieden. Het met elkaar in gesprek gaan als het eigenlijke proces van geloofsverdieping. Om elkaar te inspireren.

Veel mensen vinden het belangrijk dat er verbinding is tussen mensen. Men maakt zich bijvoorbeeld zorgen rond eenzaamheid, individualisering, verlies aan contacten, sociale omgeving. Vandaar dat is gekozen voor het thema ‘Omzien naar elkaar’. In gesprek hierover gaan kan op een heel laagdrempelig manier. Dat kan met een groepje mensen vanuit een kerkverband, maar ook bijvoorbeeld op scholen, aan de keukentafel thuis met vrienden, in gezinsverband, met opa en oma of ...  zelf of met begeleiding. Mogelijk komt vanuit het gesprek een mooie spreuk, oneliner of tekst naar voren. Als die op een tegeltje gezet kan worden, kunnen we de tegeltjes verzamelen en in de kerk laten zien.

In elke parochie zijn, in februari en maart, kletspotten (met instructie) te leen en tegeltjes beschikbaar. In elke parochie zijn ook gespreksleiders en ambassadeurs, die een gesprek kunnen begeleiden. Doet u mee? De plekken waar de Kletspot is af te halen zijn:

  • - Centraal secretariaat Franciscusparochie, Veldmaterstraat 61 Haaksbergen. Ma-do tussen 9 en 11.30 uur, 053 5743929
  • - Mariageboortekerk Gronausestraat 4 Losser. Ma-vr van 9.30 – 11.30 uur,                 053 5381224
  • - Parochiesecretariaat in Enschede, Nieuw Schoolstraat 2 bij de gastvrouwen,. Ma – do 9.30 – 11.00 uur, 053 4785306

Wend u voor individuele aanmeldingen tot Dit e-mailadres wordt beveiligd tegen spambots. JavaScript dient ingeschakeld te zijn om het te bekijken. of 0641252558.

Blog

Denkt u ook weleens: als ontwikkelingen zo doorgaan, hoe zal de parochie dat volhouden? Wat laten we de volgende generaties na?

We komen naar de kerk om ons geloof te vieren en te verdiepen. Dat is

Lees meer...

Franciscusbende

Logo Franciscusbende met tekst

Vrijwilligers


Op Weg week 17 2024

 

Vastenactie

Laatste dienst

  

 

H.H. Bonifatiuskerk

 

Marcellinuskerk

 

 

 

 

Buurse 2

Maria Praesentatie

 

 

Pancratiuskerk

Pancratiuskerk

Contact


Centraal Secretariaat Franciscusparochie
Veldmaterstraat 61
7481 AB te Haaksbergen
Telefoon: 053 - 574 39 29

E: secretariaat@franciscusparochie.nl
Banknummer: NL87RABO0118098802

Klik hier voor contactformulier

Openingstijden


Maandag: 

Gesloten
Dinsdag: 9.30 uur - 11.00 uur
Woensdag: 9.30 uur - 11.00 uur
Donderdag: 9.30 uur - 11.00 uur
Vrijdag: Gesloten
Zaterdag Gesloten
Zondag: Gesloten

Nieuwsbrief Parochie

Nieuwsbrief pastoraal team 11 januari 2023

*Verplicht in te vullen
E-mailadres*
Naam en achternaam*