Banner website algemeen Kerken 1024x368

Haaksbergen Pancratiuskerk: zondag 24 september - Oecumenische Vredesdienst

Voorgangers ds. Job Stein en mevr. Elles Veltkamp. M.m.v. de Cantorij o.l.v. Marion Röber. Ondanks het feit dat er in de wereld nog lang niet overal vrede is, richt het thema van de Vredesweek ons dit jaar naar binnen. In hoeverre is er (on)vrede in ons land, in onze regio, in ons dorp, in onze geloofsgemeenschap, in onze persoonlijke omstandigheden, in onszelf. En in hoeverre kunnen we de (on)vrede verhullen/onthullen, bedekken/toedekken, oprakelen of laten schitteren met bijvoorbeeld een mantel? Een mantel die ons aangeboden is, of die we (af)genomen hebben, één die we zelf hebben omgedaan, of die ons is omgeslagen, of één die we zorgzaam hebben weggegeven. Verbeter de wereld, begin bij jezelf? Over deze vragen zullen we lezen, nadenken en bidden.

Blog

Als een familie

Jezus gaat naar huis en veel mensen stroomden samen. Iedereen heeft over Hem een mening. Het is niet allemaal familie van Jezus. Toch heeft Jezus een verhaal naar iedereen. Familie of geen familie. Wie is mijn moeder, wie zijn mijn broeders

Lees meer...

Franciscusbende

Logo Franciscusbende met tekst

Vrijwilligers


Op Weg week 23 2024

 

Vastenactie

Laatste dienst

  

 

H.H. Bonifatiuskerk

 

Marcellinuskerk

 

 

 

 

Buurse 2

Maria Praesentatie

 

 

Pancratiuskerk

Pancratiuskerk

Contact


Centraal Secretariaat Franciscusparochie
Veldmaterstraat 61
7481 AB te Haaksbergen
Telefoon: 053 - 574 39 29

E: secretariaat@franciscusparochie.nl
Banknummer: NL87RABO0118098802

Klik hier voor contactformulier

Openingstijden


Maandag: 

Gesloten
Dinsdag: 9.30 uur - 11.00 uur
Woensdag: 9.30 uur - 11.00 uur
Donderdag: 9.30 uur - 11.00 uur
Vrijdag: Gesloten
Zaterdag Gesloten
Zondag: Gesloten

Nieuwsbrief Parochie

Nieuwsbrief pastoraal team 11 januari 2023

*Verplicht in te vullen
E-mailadres*
Naam en achternaam*