Banner website algemeen Kerken 1024x368

Info van bestuur

 

12 oktober

De voorzieningenrechter heeft naar aanleiding van de spoedprocedure van 26 september geoordeeld dat een intentieovereenkomst uit 2016met de projectontwikkelaar in de weg staat aan onze voorgenomen verbouwing. We beraden ons momenteel over het besluit en de gevolgen ervan.

 

28 september

Eind april 23  en dd. 26 april j.l. hebben we u geïnformeerd over ‘ Onderhoud & verbouwing van Pancratiuskerk en parochieel centrum’. We hebben u op de hoogte gebracht van de plannen.  De werkzaamheden in de Pancratiuskerk zijn voortvarend aangepakt. Rechtsachter  in de kerk zijn o.a. toilet en garderobe gerealiseerd.  Voor de verbouwing van het Pastoraal Centrum (Markt 20) laat een gemeentelijke goedkering nog op zich wachten omdat er bezwaar tegen de verbouwplannen is ingediend. In de publiciteit is over deze situatie berichtgeving verschenen. Uiteraard willen wij als bestuur u ook zelf informeren. Dan kan nu nog niet omdat  de rechter hierover nog uitspraak moet doen. Wij rekenen hiervoor op uw begrip en informeren u z.s.m.

 

26 september

vandaag diende het kort geding Roerink - parochie. De uitspraak van dit kortgeding wordt over 14 dagen verwacht.

 

7 september

“U bent eerder geïnformeerd over de plannen van de Parochie voor de ontwikkeling van het parochieel centrum aan de Markt. De projectontwikkelaar meent dat er in het verleden afspraken gemaakt zijn die botsen met de huidige plannen van de Parochie en heeft besloten om de rechter te vragen daarover een oordeel te vellen. Deze rechtszaak dient aanstaande dinsdag 26 september. Wij informeren u/je zodra er nieuwe ontwikkelingen zijn”.
 

Franciscusbende

Logo Franciscusbende met tekst

Vrijwilligers


Op Weg week 49 2023

 

Vastenactie

Laatste dienst

  

 

H.H. Bonifatiuskerk

 

Marcellinuskerk

 

 

 

 

Buurse 2

Maria Praesentatie

 

 

Pancratiuskerk

Pancratiuskerk

Contact


Centraal Secretariaat Franciscusparochie
Veldmaterstraat 61
7481 AB te Haaksbergen
Telefoon: 053 - 574 39 29

E: secretariaat@franciscusparochie.nl
Banknummer: NL87RABO0118098802

Klik hier voor contactformulier

Openingstijden


Maandag: 

Gesloten
Dinsdag: 9.30 uur - 11.00 uur
Woensdag: 9.30 uur - 11.00 uur
Donderdag: 9.30 uur - 11.00 uur
Vrijdag: Gesloten
Zaterdag Gesloten
Zondag: Gesloten

Nieuwsbrief Parochie

Nieuwsbrief pastoraal team 11 januari 2023

*Verplicht in te vullen
E-mailadres*
Naam en achternaam*