Banner website algemeen Kerken 1024x368

Parochie De Goede Herder Hengelo

 

De parochiebesturen van HH. Jacobus en Johannes, De Goede Herder en de Heilige Geest parochie zijn verheugd u mede te delen dat de aartsbisschop van Utrecht, kardinaal Eijk, per 1 januari 2024 James Keuben, kandidaat-priester, voor onze drie parochies als fulltime pastor heeft benoemd. James is 25 jaar oud, geboren in Doetinchem, opgegroeid in Enschede en heeft zijn priesteropleiding gevolgd in het Ariënsinstituut in Utrecht. De diaken- en priesterwijding vinden in 2024 plaats.

Inmiddels hebben het pastoraal team en de drie parochiebesturen kennisgemaakt met James in een open en hartelijke ontmoeting. Pastoraal team en besturen hebben alle vertrouwen in een goede en prettige samenwerking. James gaat wonen in Borne en hij wordt gepresenteerd door Vicaris Cornelissen in een vesperviering op 5 januari 2024 om 19.00 uur in de St. Stephanus in Borne, waarna iedereen wordt uitgenodigd om nader met hem kennis te maken.

Franciscusbende

Logo Franciscusbende met tekst

Vrijwilligers


Op Weg week 49 2023

 

Vastenactie

Laatste dienst

  

 

H.H. Bonifatiuskerk

 

Marcellinuskerk

 

 

 

 

Buurse 2

Maria Praesentatie

 

 

Pancratiuskerk

Pancratiuskerk

Contact


Centraal Secretariaat Franciscusparochie
Veldmaterstraat 61
7481 AB te Haaksbergen
Telefoon: 053 - 574 39 29

E: secretariaat@franciscusparochie.nl
Banknummer: NL87RABO0118098802

Klik hier voor contactformulier

Openingstijden


Maandag: 

Gesloten
Dinsdag: 9.30 uur - 11.00 uur
Woensdag: 9.30 uur - 11.00 uur
Donderdag: 9.30 uur - 11.00 uur
Vrijdag: Gesloten
Zaterdag Gesloten
Zondag: Gesloten

Nieuwsbrief Parochie

Nieuwsbrief pastoraal team 11 januari 2023

*Verplicht in te vullen
E-mailadres*
Naam en achternaam*