Banner website algemeen Kerken 1024x368

Het is een goede traditie aan het worden om op de avond van de 1e Adventszondag in ‘het kleine kerkje’ aan de Alsteedseweg 22 in Buurse een oecumenische avondviering te beleggen voor Buursenaren en Haaksbergers. Dit jaar is dat op zondag 3 december om 19:00 uur met medewerking van de Cantorij van de Protestantse gemeente Haaksbergen-Buurse o.l.v. Marion Röber en de werkgroep ‘Geloven in Buurse’. Op de 1e Adventszondag willen we in oecumenisch verband een aantal oude vertrouwde Adventsliederen zingen en met behulp van de cantorij ook enkele nieuwe Adventsliederen verkennen. De vele zangmomenten worden afgewisseld met Bijbellezing, Stilte, Gebed en omlijst door Bemoediging en groet en de Zegen. Het wordt dus een laagdrempelige Advents(samen)zangdienst voor jong en oud aan het begin van de zondagavond (Kerklatijn voor zo’n avondviering is vesper.)

Franciscusbende

Logo Franciscusbende met tekst

Vrijwilligers


Op Weg week 9 2024

 

Vastenactie

Laatste dienst

  

 

H.H. Bonifatiuskerk

 

Marcellinuskerk

 

 

 

 

Buurse 2

Maria Praesentatie

 

 

Pancratiuskerk

Pancratiuskerk

Contact


Centraal Secretariaat Franciscusparochie
Veldmaterstraat 61
7481 AB te Haaksbergen
Telefoon: 053 - 574 39 29

E: secretariaat@franciscusparochie.nl
Banknummer: NL87RABO0118098802

Klik hier voor contactformulier

Openingstijden


Maandag: 

Gesloten
Dinsdag: 9.30 uur - 11.00 uur
Woensdag: 9.30 uur - 11.00 uur
Donderdag: 9.30 uur - 11.00 uur
Vrijdag: Gesloten
Zaterdag Gesloten
Zondag: Gesloten

Nieuwsbrief Parochie

Nieuwsbrief pastoraal team 11 januari 2023

*Verplicht in te vullen
E-mailadres*
Naam en achternaam*