Banner website algemeen Kerken 1024x368

Feest in de Bonifatiuskerk! Kom je ook? (Alle kinderen zijn uiteraard ook welkom) 26 mei is het feest in de Bonifatiuskerk. De kerk bestaat dan 90 jaar! Dit vieren de papa's, mama's, opa's en oma's in een extra feestelijke viering.

Voor de kinderen hebben we een speciale viering in de grote zaal van de pastorie. Kom met je ouders, opa of oma mee naar de kerk. Wij halen je aan het begin van de viering op en brengen ze aan het einde weer terug. We gaan luisteren naar een verhaal, zingen, knutselen en drinken ranja met wat lekkers.

Neem je ook wat mee voor de mensen van de voedselbank?

We hopen jullie te zien op zondag 26 mei om 10.00 uur in de Bonifatiuskerk.

Groeten, Menno, Lieke, Eva en Michaela, namens de werkgroep kindervieringen

Blog

Als een familie

Jezus gaat naar huis en veel mensen stroomden samen. Iedereen heeft over Hem een mening. Het is niet allemaal familie van Jezus. Toch heeft Jezus een verhaal naar iedereen. Familie of geen familie. Wie is mijn moeder, wie zijn mijn broeders

Lees meer...

Franciscusbende

Logo Franciscusbende met tekst

Vrijwilligers


Op Weg week 23 2024

 

Vastenactie

Laatste dienst

  

 

H.H. Bonifatiuskerk

 

Marcellinuskerk

 

 

 

 

Buurse 2

Maria Praesentatie

 

 

Pancratiuskerk

Pancratiuskerk

Contact


Centraal Secretariaat Franciscusparochie
Veldmaterstraat 61
7481 AB te Haaksbergen
Telefoon: 053 - 574 39 29

E: secretariaat@franciscusparochie.nl
Banknummer: NL87RABO0118098802

Klik hier voor contactformulier

Openingstijden


Maandag: 

Gesloten
Dinsdag: 9.30 uur - 11.00 uur
Woensdag: 9.30 uur - 11.00 uur
Donderdag: 9.30 uur - 11.00 uur
Vrijdag: Gesloten
Zaterdag Gesloten
Zondag: Gesloten

Nieuwsbrief Parochie

Nieuwsbrief pastoraal team 11 januari 2023

*Verplicht in te vullen
E-mailadres*
Naam en achternaam*