Banner website algemeen Kerken 1024x368

 Op zondag 21 november 2021, een dag voor de gedenkdag van de Heilige Cecilia, zijn in de St. Pancratiuskerk de jubilarissen van het St. Pancratiuskoor gehuldigd. Het St. Pancratiuskoor kent de traditie van een Ceciliafeest, normaal gesproken een hoogtepunt binnen het koor. Tijdens dit feest wordt de verbondenheid met elkaar gevierd onder het genot van een hapje en een drankje. Helaas is er dit jaar geen Ceciliafeest maar zijn er evengoed wel een aantal jubilarissen te huldigen. Voor mij als voorzitter was dat een mooie gelegenheid om even stil te staan bij het koor. Ik ben er trots op voorzitter te mogen zijn
van dit koor. Trots omdat dit koor zelfs in deze vreemde tijd fier overeind blijft. Trots op de dirigent die schijnbaar onvermoeibaar door blijft gaan, die met de beperkte en aangepaste repetitietijden het koor weer op niveau weet te krijgen. Trots op onze nieuwe organist die met veel enthousiasme pas geleden bij ons is begonnen en zich in mum van tijd heeft aangepast aan ons tempo en onze manier van zingen.
Trots op de koorleden die in de tijd dat er maar een paar mensen mochten zingen het aandurfden om dit te doen. Maar het meest trots ben ik op alle koorleden omdat ik op zoveel manieren merk dat, ondanks dat we elkaar veel minder hebben gezien dan we gewend waren, de kracht van dit koor niet is afgenomen. Dit koor is betrokken met elkaar, heeft oog voor elkaar, heeft zorg voor elkaar. Zingen in het St. Pancratiuskoor betekent opgenomen worden in een koorfamilie, het kruipt onder je huid en in je bloed. Het maakt dat je het mist wanneer het er niet is, dat hebben we de afgelopen maanden ervaren. Maar Pancratiuskoorleden zijn veerkrachtig, blij en levenslustig, wanneer we weer mogen zingen dan staan we er ook weer. Dit maakt ook dat leden pas afscheid nemen van het koor wanneer het zingen echt niet meer lukt. Maar voor het zover is hebben ze vaak al een aantal jubilea meegemaakt. Daarom was het fijn om 3 koorleden te mogen huldigen:

Ria Sak, Johan ter Huurne, beide 25 jaar koorlid en Dinie Siemerink, maar liefst 55 jaar koorlid. Ze kregen mooi boeket bloemen overhandigd door Wim Smits namens de locatieraad. Het kado van het St. Pancratiuskoor houden ze nog tegoed, dat zullen we overhandigen wanneer wij samen weer een feestje zullen vieren.
Tijdens de viering kregen Erna Slotman en Ton ten Hagen ook nog een mooi boeket bloemen overhandigd vanwege hun jubileum
vorig jaar.

Het St. Pancratiuskoor feliciteert de jubilarissen en hoopt dat ze allemaal met veel plezier en in goede gezondheid nog vele jaren mogen blijven zingen! Mocht u naar aanleiding van dit schrijven
belangstelling hebben voor het zingen in het St. Pancratiuskoor, kom dan op donderdagavond naar de repetitie. Om 19.00 u zingen de dames, om 20.00 u de heren. Van harte welkom!

Marjan Lentink, voorzitter St. Pancratius dames- en herenkoor

Franciscusbende

Logo Franciscusbende met tekst

Vrijwilligers


Op Weg 5

 

Vastenactie

Laatste dienst

  

 

H.H. Bonifatiuskerk

 

Marcellinuskerk

 

 

 

 

Buurse 2

Maria Praesentatie

 

 

Pancratiuskerk

Pancratiuskerk

Contact


Centraal Secretariaat Franciscusparochie
Veldmaterstraat 61
7481 AB te Haaksbergen
Telefoon: 053 - 574 39 29

E: secretariaat@franciscusparochie.nl
Banknummer: NL87RABO0118098802

Klik hier voor contactformulier

Openingstijden


Maandag: 

Gesloten
Dinsdag: 9.30 uur - 11.00 uur
Woensdag: 9.30 uur - 11.00 uur
Donderdag: 9.30 uur - 11.00 uur
Vrijdag: Gesloten
Zaterdag Gesloten
Zondag: Gesloten

Nieuwsbrief Parochie 11 januari 2023

Nieuwsbrief pastoraal team 11 januari 2023

*Verplicht in te vullen
E-mailadres*
Naam en achternaam*